Maszyny czyszczące

Profesjonalne maszyny do sprzątania to urządzenia pozwalające utrzymać czystość i higienę nawet tam, gdzie jest to trudne (lub niemożliwe) do osiągnięcia tradycyjnymi metodami. Dzięki nim, posadzki oraz inne powierzchnie prezentują się dobrze.

Myjki samojezdne

Urządzenia te są przeznaczone do mycia, szorowania, suszenia wszelkich twardych podłóg z lastriko, kamienia, betonu, PCV, itp. Mogą być wykorzystywane zwłaszcza w średnich i dużych obiektach dworcowych, magazynowych, fabrycznych, pasażach  handlowych.

Kombajny myjące FIORENTINI zostały skonstruowane z myślą o ułatwieniu i usprawnieniu pracy operatora. Maszyny te charakteryzują się prostotą sterowania, trwałością konstrukcji, a także łatwym dostępem do wszystkich elementów wewnętrznych i urządzeń do obsługi. Są wykonane zgodnie z zasadami ergonomii, wygodne, zapewniające praktyczną i łatwą obsługę. Odpowiednie, staranne rozmieszczenie środka ciężkości wpływa korzystnie na wykonywanie manewrów i kierowanie pojazdem
           Zespół szorowania składa się ze szczotek o płynnie regulowanym docisku od 0 do 60 kg. Duże pojemności zbiorników umożliwiają wydajną i efektywną pracę.
Silniki napędowe poprzez redukcyjne przekładnie zębate poruszają koła jezdne, umieszczone w tylnej części pojazdów. Dzięki niezależnym  napędom na oba koła i umieszczeniu przedniego koła ( skrętnego ) w odległości 1/3 długości maszyn pojazdy są bardzo zwrotne. Silniki w zespole ssania, o mocy do 800W są zabezpieczone przez system filtrowania zasysanego powietrza. Wszystkie te części i zespoły, jak również inne: przegroda na akumulator, dwa zbiorniki ( na brudną wodę oraz roztwór detergentu ) są starannie zaprojektowane pod względem kształtu i umiejscowienia tak, że maszyny są stabilne podczas pracy bez względu na ilość wody w zbiornikach.
Konstrukcję nośną maszyn stanowi rama z kształtowników stalowych. Dzięki temu, że nadwozie pojazdów zostało wykonane z lekkich tworzyw sztucznych oraz dzięki małym wymiarom gabarytowym w stosunku do możliwości i wydajności, urządzenia są ekonomiczne i mają bardzo estetyczny wygląd zewnętrzny. Akumulatory o dużej pojemności zapewniają możliwość nie przerwanej pracy przez kilka godzin.
O wyjątkowości maszyn świadczą również, już wcześniej cytowana łatwość obsługi oraz doskonałą przyczepność kół jezdnych, wykonanych z elastomerów odpornych na działanie substancji chemicznych i olejów. Pojazdy dają się łatwo prowadzić, doskonale pokonują trasę i zakręty nie sprawiając żadnych trudności operatorowi. Zapewnia to osiągnięcie wysokiej wydajności, a także doskonałych rezultatów wykonywanej pracy.
 
 
 

MODEL FHP851

Nowoczesne maszyny czyszczące

W naszej ofercie czeka na Państwa szeroki wybór maszyn czyszczących od sprawdzonych i cenionych producentów. Proponujemy wyłącznie niezawodny sprzęt – prosty w obsłudze, o szerokiej funkcjonalności i gwarantujący bezawaryjną pracę przez długie lata.
W naszym katalogu znajdą Państwo takie maszyny czyszczące jak:

 • maszyny do mycia posadzek,
 • odkurzacze profesjonalne,
 • szorowarki
 • zamiatarki,
 • odkurzacze przemysłowe,
 • podnośniki pneumatyczne,
 • systemy centralnego odkurzania dedykowane każdej gałęzi przemysłu,
 • urządzenia do hydrodynamicznego czyszczenia powierzchni rur,
 • urządzenia do szlifowania i polerowania posadzek marmurowych, granitowych i lastrykowych

Proponujemy maszyny do czyszczenia pochodzące od znanych producentów: 

 • Fiorentin
 • RGS Impianti
 • Jetstream,
 • Stoneage,
 • Kindlex
 • Splast, 
 • TORK.

Poza maszynami, proponujemy również środki utrzymania czystości, w tym:

 • profesjonalne środki czyszczące marki  DREITURM GmbH,
 • mopy do mycia i sprzęt ręczny firmy Intermop,
 • papiery toaletowe, czyściwa, ręczniki papierowe etc. firm TORK i Katrin.

Jednym słowem: w naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do utrzymania czystości w biurze, hali fabrycznej czy też innych przestrzeniach publicznych. Urządzenia i akcesoria dostarczamy m.in. na terenie miasta Warszawa, jak również do innych miast Mazowsza. Wybierając naszą ofertę, stawiają Państwo na niezawodnego i doświadczonego partnera, który sprosta nawet najwyżej postawionym oczekiwaniom.
Nasi doradcy z chęcią pomogą Państwu skompletować odpowiednie maszyny i akcesoria czyszczące. By uzyskać więcej informacji, wystarczy się z nami kontaktować drogą telefoniczną bądź mailową. 
Od marca 2014 r. firma POLLMAR rozpoczęła współpracę z czołowym polskim producentem srodków do utrzymania czystości i dezynfekcji firma MEDI-SEPT. 
Realizujemy każde nietypowe zlecenia dotyczące profesjonalnego utrzymania porządku w obiektach.
Prosimy o kontakt telefoniczny 22 8684667 lub mailowy poolmar@poolmar.pl

POOLMAR Włodzimierz Napiórkowski
ul. Pachnąca 83/42 
02-792 Warszawa

Salon Sprzedaży
poolmar@poolmar.pl
ul. Na Skraju 68 02-197 Warszawa