Profesjonalne środki czystości

Środki do utrzymamnia czystości MEDI-SEPT

 Od maraca 2014 r nasza firma rozpoczęła współpracę dystrybutorską z czołowym polskim producentem środków do utrzymania czystości firmą MEDI-SEPT.

Przedstawiamy wizytówkę firmy MEDI-SEPT:

Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów profesjonalnych środków utrzymania higieny w Polsce. Mamy wielu partnerów handlowych w Europie i w Krajach Azjatyckich, co pozwala nam na dynamiczny i wszechstronny rozwój oferty handlowej. Nasza firma powstała w 1994 roku i obecnie posiada sieć Doradców Handlowych na terenie całego kraju. Zajmujemy się produkcja oraz kompleksową dystrybucją profesjonalnych systemów do utrzymania higieny.

Głównymi odbiorcami naszych towarów są:

  • szpitale i przychodnie,
  • sklepy medyczne,
  • hurtownie środków czystości,
  • firmy sprzątające,
  • klienci instytucjonalni: hotele i restauracje, szeroko rozumiana służba zdrowia, instytucje pomocy społecznej, zakłady przemysłowe, urzędy, szkoły, wojsko.

W 2011 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych. Uzyskaliśmy certyfikat ISO zgodnie z normą EN ISO 13485 w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów dezynfekcyjnych przeznaczonych do inwazyjnych i nieinwazyjnych wyrobów medycznych.

 

Nasza oferta obejmuje produkty z naszej linii produkcyjnej jak również produkty znanych polskich i zagranicznych marek w zakresie preparatów do dezynfekcji, produktów do utrzymania czystości w obiekcie oraz szeroki wybór artykułów papierowych, dozowników, sprzętu i maszyn do sprzątania. Ostatnie lata naszej działalności cechuje szczególnie dynamiczny rozwój oferty produktowej pod własnymi markami.

 

W 2004 roku wprowadziliśmy do sprzedaży kompleksową gamę produktów do utrzymania higieny wnętrz pod własną marką MEDICLEAN.

 

Następne lata przyniosły kolejne nowości w ofercie produktowej firmy. Pod własną marką STERI-linewprowadziliśmy do obrotu jednorazowe wyroby medyczne (opakowania do sterylizacji oraz materiały do stomatologii).

 

W 2011 roku wprowadziliśmy do obrotu produkty do dezynfekcji pod własną marką MEDI-line. Stale poszerzamy paletę oferowanych przez nas produktów uważnie analizując tendencje na rynku i wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów i Partnerów Handlowych stale poszerzamy paletę oferowanych przez nas produktów."

Gazetka promocyjna 

 

 

 

maszyny czyszczące do podłóg

 

myjki samojezdne

 

wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych

 

odkurzacze przemysłowe

Środki do utrzymamnia czystości DREITURM

Firma DREITURM GmbH jest jedną z najstarszych firm chemicznych w Europie. Istnieje nieprzerwanie od 1825r. Produkty niemieckiego koncernu powstają w oparciu o doświadczenie najlepszych europejskich chemików i spełniają najostrzejsze światowe normy.

Naszym celem jest umożliwienie Państwu uzyskanie optymalnych metod profesjonalnego sprzątania, dzięki którym będziecie Państwo mogli wypracować efektywny i ekonomiczny system utrzymania czystości wszelkiego typu powierzchni.

Wszystkie produkty firmy DREITURM oferowane polskim klientom zostały przebadane i posiadają niezbędne certyfikaty dopuszczajace do użycia.

Prezentowany asortyment zapewnia kompleksową formułę czyszczenia, w zakresie:

Sprzątanie przemysłowe
Sprzątanie maszynowe
Sprzątanie gruntowe
Mycie z pielęgnacją
Sprzątanie sanitariatów
Pielęgnacja metali i mebli
Czyszczenie dywanów
Systemy dozowania
Środki zapachowe

 Produkty DREITURM odznaczają się wysokimi stężeniami, doskonałymi właściwościami myjącymi i pielęgnacyjnymi, bezpieczeństwem dla użytkownika i czyszczonych powierzchni.

Katalog produktów
 

POOLMAR Włodzimierz Napiórkowski
ul. Pachnąca 83/42 
02-792 Warszawa

Salon Sprzedaży
poolmar@poolmar.pl
ul. Na Skraju 68 02-197 Warszawa