Odkurzacze przemysłowe

POOLMAR to ekspert w zakresie odkurzania przemysłowego z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli potrzebny jest Państwu dobrej jakości odkurzacz przemysłowy do biura, fabryki czy innej przestrzeni – zachęcamy do wyboru naszej oferty. Wiele lat doświadczenia w branży oraz współpraca z najlepszymi producentami przemysłowych odkurzaczy i akcesoriów, pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Przenośniki pneumatyczne - przemysłowe

Wszędzie tam, gdzie konieczny jest szybki przesył produktów – ich przeniesienie na krótkie lub dłuższe dystanse, przydatne okazują się przenośniki pneumatyczne. Za ich pomocą możliwy jest transport substancji: sypkich, proszkowych  oraz granulatów w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji, przenośnik pneumatyczny gwarantuje, że przesył następuje szybko i profesjonalnie – bez stwarzania zagrożenia.
Nowoczesne przenośniki pneumatyczne najlepszej marki
W ofercie POOLMAR czekają na Państwa scentralizowane systemy RGS Impianti – marki cenionej na całym świecie. Są to przenośniki przemysłowe, które umożliwiają transport surowca bezpośrednio z miejsca magazynowania do maszyny produkcyjnej. 
Rozwiązanie takie przynosi wiele korzyści. Pozwala:
- kontrolować i centralnie zarządzać ciągłym cyklem pracy - dzięki zastosowaniu mikroprocesora, 
- sprawdzać wszystkie funkcji instalacji dzięki prostemu w obsłudze panelowi kontrolnemu,
- zminimalizować liczby części składowych,
- szybko dostosować się do zmian cykli pracy,
- rozbudowywać system dzięki konstrukcji opartej na modułach.
Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym ciągu fabrycznym, upraszczając pracę i czyniąc ją bardziej efektywną. Rozwiązania oferowane przez RSG Impianti to gwarancja zaawansowanej technologii – o wytrzymałej konstrukcji, gwarantującej niezawodność na wiele lat. System RSG Impianti, który znajdą Państwo w naszej ofercie składa się z wielu elementów. Są to:
- jednostka zasysająca,
- zasobnik,
- zawór pneumatyczny do zasysania,
- zawory pneumatyczne do kontroli przepływu produktu,
- zróżnicowane rury, złączki, szybkozłączki dostępne w wersjach ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej,
- zwrotnice,
- zawory pneumatyczne do opróżniania i oczyszczania przewodów,
- panel kontrolny – pozwalający wykluczyć zasobniki, przeprowadzać automatyczne testy,  kontrolować cykle operacyjne oraz sygnalizować uszkodzenia.
Jest to więc komplety zestaw automatyzujący pracę i troszczący się o bezpieczeństwo stosowanych procedur. Oferujemy zarówno wersje zasilone prądem jednofazowym, jak i prądem trójfazowym.
Dlaczego warto współpracować z POOLMAR?
W branży związanej z automatyką przemysłową i odkurzaniem przemysłowym działamy od wielu lat. Współpracując z najlepszymi producentami sprzętu w tych kategoriach, dostarczamy niezawodnych rozwiązań na najwyższym poziomie jakości. Wybierając je, mogą Państwo oczekiwać najlepszej pracy na długie lata. 
Nasi specjaliści zagwarantują:
- kompleksową obsługę techniczną – nasze doradztwo pozwoli wybrać sprzęt najlepiej wpisujący się w indywidualne potrzeby,
- sprawną realizację zleceń – staramy się dostarczyć każdy przenośnik przemysłowy w możliwie najkrótszym czasie,
- solidną pracę – z dbałością o każdy detal,
- indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,
- rozsądny poziom cenowy.
Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółów dotyczących oferowanych przez nas podnośników przemysłowych i innego sprzętu, prosimy o kontakt. Nasi doradcy z chęcią udzielą pełnej informacji i przygotują spersonalizowaną ofertę. Pracujemy przede wszystkim na terenie miasta Warszawa, jednak realizujemy także zlecenia Klientów z innych regionów Polski. 
Zapraszamy do współpracy!
W celu uzyskania informacji zapytania prosimy kierować na adres poolmar@poolmar.pl 

Akcesoria

Asortyment akcesoriów RGS Impianti jest najszerszym asortymentem dostepnym na rynku. W celu jak najlepszego przystosowania odkurzaczy RGS do założnych prac, akcesoria dobierane są indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem akcesoriów.

Dlaczego POOLMAR?

Działamy w branży związanej z odkurzaniem przemysłowym od wielu lat. Doświadczona ekipa pracowników, którzy odkurzacze przemysłowe do pyłów i innych rodzaju odpadów znają jak "własną kieszeń", pozwala nam dobrać odpowiedni sprzęt do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić swoje potrzeby, by w krótkim czasie otrzymać gotowe propozycje i rozwiązania.

Pracujemy: 

 • profesjonalnie – zapewniając kompleksowe doradztwo techniczne i wsparcie od doboru produktu aż po instalację
 • terminowo – zawsze wywiązujemy się z umowy z Klientem,
 • sprawnie – dostarczając zamówiony sprzęt w najkrótszym możliwym terminie,
 • rzetelnie – dbając o każdy szczegół realizowanych usług,
 • w dobrej cenie – nie obiecamy Państwu najniższych kosztów na rynku, bo tanio nie musi oznaczać „dobrze”. Zagwarantujemy jednak najlepszy stosunek ceny do jakości oferowanych rozwiązań.

Współpracujemy z najlepszymi producentami urządzeń typu odkurzacz profesjonalny, co pozwala nam zaoferować najlepsze dostępne obecnie na rynku rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Dla tych zaś, których nie interesuje stała instalacja, przeznaczona jest nasza wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych, w której można za dobrą cenę wypożyczyć właściwy sprzęt. bRSG Impianti: odkurzacze przemysłowe dla wymagających Jedną z najważniejszych grup sprzętu w naszej ofercie są odkurzacze przemysłowe do pyłów i innych odpadów marki RSG Impianti. To ceniony na całym świecie producent, oferujący najlepsze rozwiązania. Jeśli potrzebny jest Państwu naprawdę niezawodny odkurzacz przemysłowy – ta marka jest synonimem najwyższej klasy urządzeń.

Każdy odkurzacz profesjonalny marki RSG Impianti to nowoczesne urządzenie stworzone z myślą o zastosowaniach przemysłowych. Odkurzacze te sprawdzą się niezawodnie w każdych warunkach przemysłowych. Wystarczy przejrzeć przygotowany przez nas katalog odkurzaczy przemysłowych, aby znaleźć w nim rozwiązania na potrzeby każdej branży – w tym odkurzacze:

 • jednofazowe,
 • trójfazowe,
 • na sprężone powietrze,
 • bateryjne.

Jednym słowem: wśród nich zawsze znajdą Państwo właściwy model dla siebie, a my pomożemy go dobrać. Korzystać z nich można m.in. przy sprzątaniu:

 • wiór i płynów z części maszyn w przemyśle metalurgicznym, 
 • pyłów i odpadów w budynkach i zakładach cementowych i ceramicznych, ścinków i pyłów w przemyśle tekstylnym, 
 • nasion itp. zabrudzeń w zakładach przemysłowo - spożywczych,
 • hal magazynowych.

Odkurzacze RSG Impianti są:

 • ciche - poziom głośności pracy wynosi zaledwie 70 db
 • mocne i wytrzymałe - dzięki użyciu najlepszych materiałów, takich jak: stal, stal nierdzewna; 
 • ich podwozie wyposażone jest w kółka posiadające łożyska kulkowe i hamulce
 • łatwe w obsłudze – posiadają m.in. unikatowy system szybkiego opróżniania pojemnika na odpady czy dołączony kosz na akcesoria;
 • wysoko wydajne, gdy chodzi o filtrowanie: filtr w kształcie gwiazdy o dużej powierzchni zapewnia wysoki poziom filtracji, zaś zewnętrzny ręczny otrząsacz filtra – stałą wydajność filtracji;
 • łatwe w zarządzaniu: panel kontrolny posiada podświetlane wyłączniki, manometr oraz dodatkową kontrolkę informującą o zapchaniu filtra i konieczności jego oczyszczenia;  
 • komfortowe w użytkowaniu – zapewnia to m.in.  regulator kierunku wypływu powietrza.

Jeśli potrzebują Państwo bliższych informacji na temat oferty lub chcą Państwo wiedzieć, na jakich zasadach działa nasza wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych – prosimy o kontakt. Działamy przede wszystkim na terenie miasta Warszawa, jednak możemy dojechać również w inne miejsca Mazowsza.
Zachęcamy do współpracy!

POOLMAR Włodzimierz Napiórkowski
ul. Pachnąca 83/42 
02-792 Warszawa

Salon Sprzedaży
poolmar@poolmar.pl
ul. Na Skraju 68 02-197 Warszawa